Spalvinga, kupina šypsenų ir šiltų emocijų šventė subūrė „Planetų“ grupės bendruomenę į priešmokyklinukų išleistuves. Tai ypatinga diena, pažyminti gražios vaikystės kelionės darželyje pabaigą ir naujo etapo – mokyklos – pradžią.
Šventės metu vaikai dovanojo tėveliams, mokytojams ir svečiams jautrias dainas, eilėraščius bei nuotaikingus pasirodymus. Mažųjų akyse spindėjo džiaugsmas, pasididžiavimas savimi ir smalsumas žengiant į naują gyvenimo etapą. Kiekvienas pasirodymas priminė, kiek daug vaikai paaugo, išmoko ir subrendo per laiką, praleistą darželyje.
Priešmokyklinis ugdymas – ne tik pirmosios žinios ir pasiruošimas mokyklai, bet ir draugystės, bendrystės, kūrybiškumo bei pasitikėjimo savimi ugdymas. Džiaugiamės galėję būti šios prasmingos vaikų kelionės dalimi.Nuoširdžiai dėkojame „Planetų“ grupės mokytojoms, specialistams, darželio administracijai, direktorei, direktoriaus pavaduotojai bei tėveliams už bendradarbiavimą, rūpestį ir kartu kurtą šiltą bei saugią aplinką vaikams augti.
Linkime būsimiems pirmokams drąsos, sėkmės, naujų atradimų ir gražių akimirkų mokykloje!
|
Šventinę programą kūrė ir vaikučius ruošė:
priešmokyklinio ugdymo mokytojos Džiuljeta Tavaronienė ir Renata Boguslavska,
muzikos mokytoja Irina Višniakova,
šokių mokytoja Reda Rutkauskienė,
mokytojo padėjėja Virginija Macijauskienė,
mokinio padėjėja Jolita Bernadišienė
|



